Opinie

Dziękuję, że miałem zaszczyt spotkać się z Tobą.
Dziękuję, za zaufanie z którym przybyłaś/eś 🙂

Zdaję sobie sprawę, że Ceremonia Masażu jest dla każdego
indywidualnym doświadczeniem.

Jest miłością w moim sercu i kocham to robić
a moja dusza śpiewa pieśni, które czasem
potrafię zwerbalizować 🙂

Bardzo proszę o wpisanie w komentarzu słów kilka,
odnośnie rezultatów, mile są też widziane konstruktywne
feedback.

Być może kogoś kto się waha by przyjść do mnie
akurat Twój komentarz zachęci 🙂

Jeśli nie chcesz się upubliczniać w komentarzach,
proszę prześlij opinie na maila:
michalgawenda86@gmail.com

Dziękuję, że jesteś  <3

drzewko_szczęścia

„Michała poznałem podczas warsztatów w Domu Myśli Twórczej.
Wydawało mi się ze tak młody człowiek nie posiada jeszcze doświadczenia z jakim zetknąłem się na masażach polinezyjskich.
Na masaż zdecydowałem się dopiero po jakimś czasie.
Sam masaż opiera się na intuicji i dobrym rozeznaniu blokad występujących w ciele.
Pozwala osiągnąć równowagę nie tylko na polu fizycznym ale i mentalnym. Własna zmiana rzutuje na poprawę relacji w układach partnerskich jak i otoczeniem.Ma wpływ na rozwój intuicji i podejmowania właściwych decyzji we właściwym czasie.
Jest to rytuał którego pozytywne skutki odczuwa się długo po opuszczeniu gabinetu.
Zyskacie pewność siebie i niezwykła wolę działania.
Gorąco polecam , jeśli chcecie coś zmienić w Waszym Życiu to Michał z pewnością Wam w tym pomoże:)

Marek”

„Doświadczyłem u Michała masażu niezwykłego. Po przeczytaniu krótkiej informacji o Michale pojawił się po prostu impuls, za którym natychmiast podążyłem i po niespełna godzinie już leżałem u niego na stole do masażu, bez żadnych oczekiwań ani wyobrażeń. Wolny termin znalazł się sam, ponieważ akurat „przypadkowo” ktoś odmówił. Masaż ten dotknął nie tylko mojego ciała, ale przede wszystkim duszy, dotknął piękna i brzydoty, dotknął lęku i miłości, uświadamiał ograniczenia i to co jest nieograniczone, w pewnym sensie zbliżył mnie do prawdy o mojej własnej istocie. Trudno mi to opisać, bo było to trochę magiczne. Kiedy pójdę znów do Michała, postaram się zapomnieć to co się wydarzyło, bo cuda nie dzieją się na zawołanie a im więcej oczekujemy, tym mniej jesteśmy otwarci na skarb, który może nam dać na nowo każda chwila.
Polecam masaż Michała dla wszystkich otwartych na to co się wydarza i gotowych na spotkanie z sobą samym.
Krzysztof”

13 komentarzy

 • Tomasz Nguyen Viet

  17 czerwca 2015

  Masaż wykonany przez Michała działa na nie tylko na poziomie fizycznego uwolnienia od napięć, ale również na poziomach psychicznych i energetycznych. Doświadczyłem tego osobiście i polecam!!!

  Reply
 • Marek Ryćko

  20 lipca 2015

  Przeżyłem u Michała najlepszy, jak do tej pory, masaż w moim życiu. Byliśmy nastawieni na czas masażu taki, jaki poczujemy, że jest właściwy. Spędziłem pod Michała rękami 3 godziny i, szczerze mówiąc, z przyjemnością spędziłbym kolejne godziny. Każda minuta tego czasu była warta decyzji udziału w tym masażu i była warta opłaty. Zachwycony byłem możliwością komunikacji w zakresie tego, co czuję i które miejsca mojego ciała domagają się jeszcze jakiegoś szczególnego potraktowania. Michał z piękną pokorą podążał za moimi wskazówkami. Masaż nie był tylko masażem, ale był również pracą energetyczną, z wyczuwaniem stanu energii poszczególnych obszarów mnie oraz równoczesnym masowaniem i doładowywaniem energetycznym. W niektórych przypadkach Michał znakomicie widział i wyczuwał, gdzie podążyć, a w niektórych, dość nielicznych, ja coś wyczuwałem i kierowałem tam Michała uwagę. Taka współpraca dwóch czujących osób była dla mnie zupełnie nowym, bardzo przyjemnym i bardzo efektywnym doświadczeniem. Dziękuję, Michale! 🙂

  Reply
 • Agata Chojnacka

  24 kwietnia 2016

  Niezwykła osoba, dusza i energia. Miałam przyjemność doświadczyć 2 godzinnego masażu w wykonaniu Michała. Z pewnością będzie więcej takich spotkań. Odczucia po… uwolnienie, lekkość i co najważniejsze poczucie przepywu energii oraz zdjęcie blokad. Dziękuję i z całego serca polecam <3 🙂

  Reply
 • Agnieszka

  3 maja 2016

  Są takie spotkania, które czynią nas znacznie bogatszymi i których wspomnienie pozostaje z nami na zawsze. Takie właśnie było moje spotkanie z Michałem – pełne magii i i ciepła, mistyczne, głębokie przeżycie, które napełniło mnie światłem i uczuciem mocy. Masaż Michała to nie tylko uczta dla zmysłów, czysty relaks, ale przede wszystkim wyjątkowa podróż w głąb siebie, do zapisanych w naszym ciele historii, to doświadczenie innego wymiaru bycia, bliskości – bez udziału ego, bez ocen. Michał jest osobą niezwykle ciepłą, serdeczną i uważną, pełną miłości i spokoju. Poczułam się przy nim jak w towarzystwie prawdziwego anioła. Dziękuję!!!

  Reply
 • Ola

  28 maja 2016

  Cóz można dodać jeszcze o masażu Michala… to wszystko co już inni napisali jest prawdą,potwierdzam,to nie jest zwykły masaż,to jest ceremonia masażu,efekty odczuwa się od razu (zadziwiające odpręzenie ,a jednoczesnie dużo energii do działania) ,ale i długo potem,ja bardzo chętnie jeszcze wroce do Michała,polecam !

  Reply
 • Kamil

  30 lipca 2016

  To czego doświadczyłem nie można do końca nazwać masażem. To raczej ceremonia której masaż był jednym z wielu czynników, który się na nią składał. Na początku nie wiedziałem co znaczy „masaż intuicyjny”, ale zaraz po rozpoczęciu nie musiałem już pytać. Michał to wspaniały człowiek, którego trzeba poznać. Niezapomniane przeżycie. Dziękuję i do zobaczenia 😉

  Reply
 • Karol

  26 stycznia 2017

  Doświadczenie,które naładowało mnie pozytywnie na bardzo długi czas. Gorąco polecam ! 🙂

  Reply
 • karolina

  7 lutego 2017

  masaż profesjonalny, energetyczny, wprowadza w błogi stan relaksu i wyciszenia umysłu, napewno poworzę sesję u Pana Michała, który jest także wspaniałym człowiekiem z ogromną wiedzą i pasją.

  Reply
 • Aneta

  24 lutego 2017

  Niesamowite spotkanie z Michałem i jego praca spowodowały, że ukazują się w moim życiu różne drogi … a ja z przekazanym drogowskazem mogę swobodnie się poruszać Sam masaż odblokowuje i pozwala zauważyć potrzeby naszej duszy… serdecznie polecam ❤

  Reply
 • Tere Fere

  15 kwietnia 2017

  Michal otworzyl mnie na swiat, siebie i uwaznosc. Pomogl zrozumiec i zaakceptowac pewne stany rzeczy. Efektem masazu jest milosc przepelniajaca cialo i dusze poza granice wszechswiata. Dziekuje Ci Michale!

  Reply
 • Sasza

  2 maja 2017

  Niezwykłość i niesamowitość masażu Michała polega na tym, jest ceremonią, rytuałem, podróżą do własnego wnętrza. Michał uleczył nie tylko moje ciało, ale też duszę. Wraz z dotykiem przyszła do mnie świadomość o barierach i blokadach, o których nawet nie zdawałam sobie wcześniej sprawy. Ceremonia pozwoliła mi je dostrzec i uleczyć wiele z nich. Uzyskałam niesamowitą energię do działania i ogrom miłości – do świata i samej siebie. Dziękuję, Michał, z całego mojego serduszka! <3
  moc miłości <3

  Reply
 • Grzegorz

  13 sierpnia 2017

  Michał ma dar. Masaż u niego pozwolił mi bardzo szybko powrócić do siebie, odzyskać równowagę i wprowadzić na właściwie dla mnie tory. Niesamowite jest to, że poprzez ciało, bardzo szybko dotarliśmy do warstwy psychicznej ukrytej właśnie w ciele. Dzięki takiej sesji u Michała, i ciało staje się zdrowsze i psychika poddaje się terapii.
  Efekt – czuję się zdrowszy na ciele i duchu – przyjmuje odpowiedzialność za swoje życie. Dostrzegłem to, że podążam za umysłem, nie słuchając serca. Sesja pozwoliła mi powrócić do centrum mojego jestestwa.

  Reply
 • Ewa

  28 listopada 2017

  Dobry masaż, z dużym wyczuciem potrzeb ciała…
  I uważny masażysta o ciekawej osobowości 🙂 DZIĘKUJĘ

  Reply

Dodaj komentarz