Malarstwo

malarstwoPytałem siebie. Co mam robić czym się zająć? Zawsze lubię Tworzyć.
Czas się Otworzyć. Kochając.. Siebie.. Ufając Sobie… Wiesz dobrze…
Znasz Odpowiedź..

Przyszedłem na zajęcia plastyczne do Groty w Lipinach. Pani prowadząca wręczyła mi tekturę wielkości 100/70 przymocowała do sztalugi, dała farby. Byłem zdziwiony… Przyjąłem wyzwanie i zacząłem wczuwać się w serce. Rozlałem farby i namalowałem tło. Kolejno dostałem do inspiracji motyw śmierci jednak poczułem, że to nie na teraz. Dalej wczuwałem się w serce. Poczułem kolory, podszedłem do sztalugi i intuicyjnie zacząłem malować. Podczas malowania czułem radość
i ekscytację. Gdy zakończyłem pracę sam się dziwiłem co na malowałem.

Po pewnym czasie odebrałem przekaz, że wszystkie serca ludzkie są czyste i piękne tylko umysły są zaprogramowane i ograniczone.. Odczuwaj swoje serce i idź za jego głosem a wkrótce i Twój umysł stanie się czysty jak serce.

Ten przekaz dotyczy się całej ludzkości. Jeśli trafiłeś na tę stronę i czytasz te słowa, to nie przypadek. Przybyłeś tu gdyż są tu dla Ciebie informację by przypomnieć sobie Kim Jesteś i dokąd zmierzasz..

Od tamtego czasu napływają do mnie odpowiedzi a raczej widzę je gdyż one cały czas są dostępne w polu informacyjnym, które otacza każdego człowieka.

Malarstwo otworzyło przede mną drzwi do wyrażania tego co niewypowiedziane.
Zacząłem bardziej doświadczać i poznawać siebie.

Życzę Ci drogi czytelniku byś odkrył to co jest marzeniem Twojej Duszy 🙂
Michał A.P. Gawenda

One Comments

  • Angela

    17 sierpnia 2015

    Piękne te obrazy:) Tyle się na nich dzieje i te kolory. Bardzo mi się podobają:)

    Reply

Dodaj komentarz